Luoyang Mingzhen تحمل فولاد توپ شرکت, با مسئولیت محدود

محصولات

Knowledge

تست اسپری نمک جدا از توپ های فولادی ضد زنگ است

Source:Luoyang mingzhen یاطاقان توپ فولاد شرکت با مسئولیت محدود | Updated: Jun 14, 2017

Salt Spray Test Machine.png


توپ فولادی توپ پردازش از فولاد فرآوری شده است. بنابراین عملکرد اساسی فولاد نیز عملکرد اساسی توپ فولادی را نشان می دهد. توپ فولادی به طور عمده به توپ فولاد ضد زنگ، توپ تحمل فولاد، توپ فولاد آلیاژی، توپ فولاد کربن، توپ فولاد ابزار و غیره تقسیم شده است. در میان آنها، برای توپ فولادی ضد زنگ، بزرگترین ویژگی آن ضد زنگ است. در حقیقت، از دیدگاه ظاهری، توپ های فولادی با پوشش کت فلزی پیچیده شده اند. در مورد فولاد ضد زنگ واقعی، از نظر ظاهر آن قضاوت نیست. تنها با بررسی فیزیکی و شیمیایی می توانیم صحت توپ فولاد ضد زنگ را دقیقا شناسایی کنیم.

به طور کلی، آزمون اسپری نمک یکی از معمول ترین روش های آزمون است. آزمون اسپری نمک چیست؟ آزمون اسپری نمک یک آزمون محيطی است که عمده استفاده از شرایط محیطی شبیه سازی اسپری نمک مصنوعی توسط دستگاه آزمون اسپری نمکی برای ارزیابی مقاومت خوردگی محصول یا فلز می باشد. اصل آزمون اسپری نمک برای دستیابی به هدف مورد نظر یا نتایج از طریق اسپری نمک بر روی ماده است. جو شامل اکسیژن، رطوبت، تغییرات دما و آلاینده ها و سایر مواد خورنده است. بنابراین اکثر مواد فلزی نسبتا آسان است برای تولید واکنش های شیمیایی در این شرایط، باعث آسیب و بدتر شدن سطح فلز می شود. خوردگی که اسپری نمک بر روی سطح ماده فلز اثر می گذارد باعث واکنش الکتروشیمیایی کلرید نفوذ لایه اکسید و لایه محافظ سطح فلز و فلزات داخلی می شود.

برای توپ فولادی ضد زنگ، مواد شیمیایی مواد آن حاوی نیکل است، که یکی از ویژگی های متمایز از مواد فولادی ضد زنگ متفاوت از فولاد دیگر است. و نفوذی که نیکل بر روی یون اکسیژن و کلرید دارد درجه خاص مقاومت دارد. بنابراین سطح توپ یک اثر خورنده بسیار قوی را بازی نمی کند. توپ فولاد ضد زنگ، به ویژه فولاد ضد زنگ 304 / 304L و 316 / 316L، در آزمون اسپری نمک، مقاومت خوردگی آنها نسبتا قوی است. و مقاومت مقاومت خوردگی آنها نسبتا طولانی است، به طور کلی تا 72 ساعت و یا بیشتر.

اگر آنها توپ های فولادی از مواد دیگر، مانند توپ های فولادی تحمل، توپ فولاد کربن، توپ فولاد آلیاژی و غیره. مواد توپ فولادی فقدان نیکل است و دارای محتوای کربن بالا است. بنابراین واکنش الکتروشیمیایی با اکسیژن، رطوبت، دما و دیگر موارد آسان تر است. توپ های فولادی در عرض چند ساعت شروع به خوردگی می کنند.

بنابراین، آزمون اسپری نمک یک روش آزمون موثر و دقیق برای شناسایی صحت توپ فولاد ضد زنگ است.


پرس و جو

اگر هر پرس و جو در مورد نقل قول و یا همکاری لطفا به ما در info@mzsteelball.com ایمیل و یا استفاده از فرم زیر پرس و جو. نماینده فروش ما شما را در عرض 24 ساعت تماس بگیرید. با تشکر از شما برای منافع خود را در محصولات ما.

تماس با ما
آدرس: Liupo روستا, شهر Mangling, Yanshi, Luoyang، استان هنان، چین.
تلفن: +86 (0)379 6439 0720
فکس: +86 (0)379 6439 0720
ایمیل: info@mzsteelball.com
صفحه اصلی | در باره ما | محصولات | اطلاعات فنی | گالری عکس | اخبار & رویداد | تماس با ما | تلفن همراه | XML | اصلي صفحه