Luoyang Mingzhen تحمل فولاد توپ شرکت, با مسئولیت محدود

محصولات

Knowledge

تاریخچه مختصری از توپ های فولادی

Source:Luoyang mingzhen یاطاقان توپ فولاد شرکت با مسئولیت محدود | Updated: Sep 05, 2017

Steel Ball.jpg

در سال 1883، FAG در آلمان اولین توپ دنیای جهان را ساخت. ظاهر آن بسیار ابتدایی است؛ ساختار آن بسیار ساده است اندازه آن بسیار فروتن است با این حال، تولدش آغاز تولید توپ فولاد انسان بود. این تاریخ 121 سال است.

در چین نیمه فئودالی و نیمه مستعمره، صنایع غلتکی چینی خود وجود ندارد. در طول جنگ ضد ژاپنی، NTN یک کارخانه ی تحمل (پیشین ZWZ) را برای انطباق با تعمیرات جنگ افزارها تاسیس کرد. برای کنترل تکنولوژی تولید بلبرینگ، استفاده از توپ های فولادی توسط ژاپنی تولید می شود و برای مونتاژ به چین منتقل می شود. در سال 1948 ZWZ آزاد شده است. جین دایوان، Song Shifa و دیگران در کارخانه تحمل ZWZ تصمیم گرفتند وضعیت عقب مانده ای را تغییر دهند که چینی ها نمی توانند توپ فولادی تولید کنند. در غیاب تکنولوژی و نقاشی، آنها تجهیزات خود را در دست خود تولید می کنند، سیلندر را درون کره ریخته، فولاد اول فولاد را ایجاد می کنند، تاریخچه تولید توپ های فولادی چینی را ایجاد می کند.

پس از آزادسازی، تحت هدایت ایدئولوژیک دولت مرکزی می خواهد تا در اسرع وقت به اقتصاد ملی بازگرداند، برای ایجاد سیستم جدید صنعتی چینی، دولت تعدادی از شرکت های مهم کلیدی را تاسیس کرد. به عنوان لوازم جانبی ضروری در متالوژی، ماشین آلات کشاورزی، مواد شیمیایی، اتومبیل، تراکتور، ماشین ابزار و صنایع نظامی - تحمل، بدون شک، در صفوف قرار دارد. ZWZ برای اولین بار در شرکت های توسعه کلیدی گنجانده شد. بعدها، به دلیل نیاز به جنگ کره ای، HRB تاسیس می شود. ZWZ و HRB وارد تجهیزات تولید توپ فولاد از اتحاد جماهیر شوروی، ارسال گونگ Zhaoliang، لی شیلانگ و دیگران برای تحصیل در اتحاد جماهیر شوروی، واردات تکنولوژی تولید توپ فولاد و راه مدیریت اتحاد جماهیر شوروی.

در دهه 1950، کارخانه ی تحریر لوئانگ (شامل کارگاه توپ فولادی) به عنوان یکی از 156 پروژه کلیدی که شوروی به چین کمک کرد، نام برد. کل کارخانه توسط اتحاد جماهیر شوروی حمایت شد. ساخت ZWZ، HRB و LYC نشان می دهد که تولید کنندگان توپ فولادی چین به یک تولید سیستماتیک، بزرگ و صنعتی متوسل شده اند. به علت تأثیر شرایط و پیوند حالت تولید شوروی، شرکت های بلبرینگ از حلقه ها، اجزای نورد و قفس تغییر یافته بودند تا تمام پروسه های مونتاژ توسط یک شرکت کامل شوند. توپ فولادی بخش مهمی در بلبرینگ است. به منظور برآورده ساختن نیازهای شرکت ها، کارخانه ZWZ، HRB و LYC با کمک کارشناسان اتحاد جماهیر شوروی، کارگاه تولید توپ فولادی خود را راه اندازی کرده اند. آنها شروع به تولید توپ های فولادی در مقادیر زیادی کردند و تعدادی از ستون فقرات را برای ساخت توپ های فولادی کشتند. به همین ترتیب ZWZ، HRB و LYC زادگاه توپ فولادی چینی است.

در آن زمان تولید توپ هیچ استاندارد ملی نداشت. از استاندارد اتحاد جماهیر شوروی GOCT3722 استفاده شده و درجه تولید توپ فولادی Ⅰ، Ⅱ و Ⅲ (معادل فعلی G10، G20 و G40) است. همانطور که برای درجه تولید واقعی، بیش از 95٪ درجه Ⅲ و تنها مقدار بسیار کمی از محصولات درجه Ⅱ است. با فرایند فوق، درجه Ⅰ تولید نمی شود. برای برخی از محصولات نظامی، آن دارای شرایط خاص است. این روش با استفاده از روش بارگذاری یک ردیف، برای برآورده شدن نیازهای درجه، افزایش می یابد، اما این روش فرایند خسته کننده، راندمان تولید پایین، اندازه بزرگ تفاوت شیار و هزینه تولید بالا است.

با اصلاحات و باز شدن، صنعت تحمل چینی به سرعت در حال توسعه است. به خصوص معرفی سرمایه خارجی و علاوه بر سرمایه گذاری خصوصی، توسعه صنعت صنایع چینی را تسریع می کند. به عنوان یک بخش مهم تحمل 'توپ فولادی'، آن را نیز به رتبه از قدرت تولید با تحمل وارد شد.


پرس و جو

اگر هر پرس و جو در مورد نقل قول و یا همکاری لطفا به ما در info@mzsteelball.com ایمیل و یا استفاده از فرم زیر پرس و جو. نماینده فروش ما شما را در عرض 24 ساعت تماس بگیرید. با تشکر از شما برای منافع خود را در محصولات ما.

تماس با ما
آدرس: Liupo روستا, شهر Mangling, Yanshi, Luoyang، استان هنان، چین.
تلفن: +86 (0)379 6439 0720
فکس: +86 (0)379 6439 0720
ایمیل:info@mzsteelball.com
صفحه اصلی | در باره ما | محصولات | اطلاعات فنی | گالری عکس | اخبار & رویداد | تماس با ما | تلفن همراه | XML | اصلي صفحه