Luoyang Mingzhen تحمل فولاد توپ شرکت, با مسئولیت محدود

محصولات

Knowledge

تاریخچه مختصری از توپ فلزی

Source:Luoyang mingzhen یاطاقان توپ شرکت فولاد | Updated: Sep 05, 2017

Steel Ball.jpg

در سال 1883، اداب در آلمان ایجاد جهان اول توپ چرخ. ظاهر آن پس بدوی است. ساختار آن بسیار ساده است. اندازه آن بسیار فروتن است. با این حال، آن تولد آغاز تولید فولاد توپ انسان ایجاد شده. آن تاریخ سال 121 بوده است.

در چین نيمه فئودال و نيمه مستعمره نه صنعت چینی خود تحمل وجود دارد. در طول جنگ ضد ژاپنی NTN تاسیس کارخانه تحمل (ZWZ سلف) برای تطبیق با نگهداری مهمات. برای کنترل فن تحمل توپ فلزی را با استفاده از تولید ژاپنی و حمل به چین برای مونتاژ. در سال 1948، ZWZ آزاد شده است. جین deyuan, آهنگ Shifa و دیگران در ZWZ تحمل کارخانه مصمم به تغییر وضعیت عقب ماندگى چینی تولید فولاد توپ نمی تواند. در فقدان تکنولوژی و طراحی آنها به تولید تجهیزات در دست خود مخرب سیلندر به حوزه ایجاد چینی اول فولاد توپ، ایجاد سابقه تولید گلوله های فولادی چینی.

پس از آزادسازی تحت هدایت ایدئولوژیک دولت مرکزی می خواهد برای بازگرداندن اقتصاد ملی در اسرع وقت، به منظور ایجاد سیستم جدید صنعتی چینی، دولت تاسیس تعدادی از مقیاس بزرگ شرکت های کلیدی. به عنوان لوازم جانبی ضروری در متالورژی کشاورزی مواد شیمیایی، ماشین تراکتور ماشین آلات و صنایع نظامی – هاي آن بدون شک در صفوف گنجانده شده است. ZWZ اولین بار در شرکت کلیدی توسعه گنجانده شد. بعد، به دلیل نیاز به جنگ کره ای، HRB تاسیس شده است. ZWZ و HRB تجهیزات برای تولید فولاد توپ از اتحاد شوروی Zhaoliang گونگ لی Shiliang ارسال، و دیگران به مطالعه در اتحاد جماهیر شوروی وارد کردن توپ فولاد برای تولید فن آوری و مدیریت راه اتحاد شوروی وارد.

در 1950s، ساختمان Luoyang تحمل کارخانه (شامل ورکشاپ توپ فولاد) به عنوان یکی از 156 کلید پروژه های شوروی که کمک به چین ذکر شده بود. کارخانه تمام شد توسط اتحاد جماهیر شوروی کمک می کردند. ساخت و ساز ازZWZ HRB و LYCکه چینی توپ فولاد تولید شده پا به سیستمی مقیاس بزرگ و صنعتی تولید را نشان می دهد. با توجه به تاثیر شرایط و پیوند حالت شوروی تولید شرکت تحمل از حلقه نورد عناصر و قفس تا تمام مراحل مونتاژ هستند همه را توسط یک شرکت انجام تغییر کرده بود. توپ فلزی مهمی در بلبرینگ است. به منظور پاسخگویی به نیاز به تطبیق شرکت ZWZ HRB و LYC تحمل کارخانه را راه اندازی کارگاه تولید فولاد توپ خود را با کمک کارشناسان اتحاد جماهیر شوروی. آنها شروع به تولید گلوله های فولادی به مقدار زیادی و تعداد ستون فقرات برای تولید فولاد توپ را کشت. عنوان آن بود، ZWZ، HRB و LYC زادگاه چینی توپ فلزی است.

در آن زمان تولید توپ هیچ استاندارد ملی بود. استاندارد ГOCT3722 اتحاد جماهیر شوروی مورد استفاده قرار گیرد و درجه تولید فولاد توپ Ⅰ ⅱ و ⅲ (معادل کنونی G10 G20 و G40) دارد. کلاس تولید واقعی بیش از 95% ⅲ درجه است و فقط مقدار بسیار کمی از محصولات درجه ⅱ است. با روند فوق درجه Ⅰ هنوز تولید می شود. برای برخی از محصولات نظامی آن شرایط خاص. آن را در یک خندق تنها زني روش به نیازهای درجه افزایش دهد اما این روش خسته کننده روند بهره وری پایین تولید، اندازه تفاوت بزرگ شیار و تولید بالا هزینه کرده است.

با اصلاحات و باز شدن صنعت بلبرینگ چینی به سرعت در حال توسعه است. به خصوص معرفی سرمایه خارجی و افزودن سرمایه خصوصی آن تسریع توسعه صنعت بلبرینگ چینی. به عنوان مهم تحمل بخشی توپ فولاد، آن نیز به صفوف قدرت تولید با تحمل وارد.


پرس و جو

اگر هر پرس و جو در مورد نقل قول و یا همکاری لطفا به ما در info@mzsteelball.com ایمیل و یا استفاده از فرم زیر پرس و جو. نماینده فروش ما شما را در عرض 24 ساعت تماس بگیرید. با تشکر از شما برای منافع خود را در محصولات ما.

تماس با ما
آدرس: Liupo روستا, شهر Mangling, Yanshi, Luoyang، استان هنان، چین.
تلفن: +86 (0)379 6439 0720
فکس: +86 (0)379 6439 0720
ایمیل: info@mzsteelball.com
صفحه اصلی | در باره ما | محصولات | اطلاعات فنی | گالری عکس | اخبار & رویداد | تماس با ما | تلفن همراه | XML | اصلي صفحه