Luoyang Mingzhen تحمل فولاد توپ شرکت, با مسئولیت محدود

محصولات

Knowledge

ویژگی های بازیگران فولاد توپ

Source:Luoyang mingzhen یاطاقان توپ شرکت فولاد | Updated: Aug 08, 2017

Casting Steel Ball.jpg

توپ فندرس فلزی ریخته گری تولید می شود. آن معمولا در کارخانه های سیمان و نیروگاه و کارخانه و کارخانه شن و ماسه کوارتز، کارخانه شن و ماسه سیلیس و غيره استفاده می شود.

توپ فندرس فلزی می توان تقسیم به سه دسته به دلیل محتوای مختلف کروم: فولاد کروم بالا توپ توپ فولاد کروم متوسط و فولاد کروم کم توپ. با این حال، به دلیل تفاوت در محتواى کروم توپ فندرس فلزی، خصوصيات نيستند. هر یک از توپ فندرس فلزی به طور جداگانه به شرح زیر توضیح داده شده است:

1. شاخص های کیفیت بالا فولاد های کروم توپ

محتوای کروم توپ فولاد کروم بالا بزرگتر یا مساوی به 10.0 ٪ است. محتوای کربن بین 1.80% و 3.20% است. استانداردهای ملی سختی بالا کروم فولاد توپ نباید کمتر از 58HRC باشد و مقدار تاثیر باید بزرگتر یا مساوی به 3.0j / cm2. برای رسیدن به سختی فولاد کروم بالا توپ باید بالا دماي عمليات حرارتي و معتدل استفاده کنید. در حال حاضر دو روش بالا فولاد کروم توپ عمليات حرارتي در عمليات حرارتي داخلی، از جمله روغن و گردش باد وجود دارد. اگر سختی test توپ کروم بالا کمتر از 54HRC است، به این معنی که آن نه فرو نشستن شده است. 

2 شاخص های کیفیت توپ فولاد کروم-متوسط

محتوای کروم محدوده توپ فولاد کروم متوسط از 3.0 ٪ به 7.0 ٪ و محتوای کربن بین 1.80% و 3.20% است. ارزشش تاثیر نباید کمتر از 2.0j / cm2. استانداردهای ملی نیاز به سختی توپ کروم متوسط باید بزرگتر یا مساوی به 47HRC. برای اطمینان از کیفیت توپ فولاد کروم متوسط باید چسب نواری با حرارت معتدل برای از بین بردن استرس ریخته گری است. اگر سطح فولاد توپ سیاه و سفید و قرمز، آن که فولاد توپ توسط حرارت معتدل درمان ثابت شده است. اگر سطح توپ فلزی است که هنوز رنگ فلزی است، ما می تواند قاضی توپ فولاد درمان نشود.

3. کم کروم فولاد توپ شاخص های کیفیت

به طور کلی محتوای کروم محدوده توپ فولاد کروم کم از 0.5 تا 2.5 درصد و محتوای کربن بین 1.80% و 3.20% است. بنابراین، استانداردهای ملی سختی فولاد کروم کم توپ نباید کمتر از 45HRC است و مقدار تاثیر نباید کمتر از 1.5j / cm2. توپ فولاد کروم کم نیز نیاز به چسب نواری با حرارت معتدل برای اطمینان از کیفیت. این درمان می تواند از بین بردن استرس ریخته گری. اگر سطح فولاد توپ deepred آن ثابت فولاد توپ توسط حرارت معتدل تحت درمان است. اگر سطح توپ فلزی است که هنوز رنگ فلزی است، ما می تواند قاضی توپ فولاد درمان نشود.


پرس و جو

اگر هر پرس و جو در مورد نقل قول و یا همکاری لطفا به ما در info@mzsteelball.com ایمیل و یا استفاده از فرم زیر پرس و جو. نماینده فروش ما شما را در عرض 24 ساعت تماس بگیرید. با تشکر از شما برای منافع خود را در محصولات ما.

تماس با ما
آدرس: Liupo روستا, شهر Mangling, Yanshi, Luoyang، استان هنان، چین.
تلفن: +86 (0)379 6439 0720
فکس: +86 (0)379 6439 0720
ایمیل: info@mzsteelball.com
صفحه اصلی | در باره ما | محصولات | اطلاعات فنی | گالری عکس | اخبار & رویداد | تماس با ما | تلفن همراه | XML | اصلي صفحه