Luoyang Mingzhen تحمل فولاد توپ شرکت, با مسئولیت محدود

محصولات

Knowledge

ویژگی های توپ های فولادی ریخته گری

Source:Luoyang mingzhen یاطاقان توپ فولاد شرکت با مسئولیت محدود | Updated: Aug 08, 2017

Casting Steel Ball.jpg

توپ فولادی ریخته گری با ریخته گری تولید می شود. این معمولا در گیاهان سیمان، نیروگاه ها، کارخانه های شیمیایی، کارخانه شن و ماسه کوارتز، کارخانه شن و ماسه سیلیس و غیره استفاده می شود.

توپ فولاد ریخته گری را می توان به دلیل محتوای کروم مختلف: توپ فولاد کروم، توپ فولاد متوسط ​​کروم و توپ کم فولاد کروم به سه دسته تقسیم شده است. با این حال، به علت تفاوت در مقدار کروم توپ فولاد ریخته گری، ویژگی های آنها یکسان نیست. هر توپ فولادی ریخته گری به طور جداگانه به شرح زیر شرح داده شده است:

1. شاخص های کیفیت بالا توپ فولاد کروم

محتوای کروم توپ فولاد کروم بالاتر یا برابر با 10.0٪ است. محتوای کربن بین 1.80٪ و 3.20٪ است. با توجه به استانداردهای ملی، سختی توپ فولاد کرومی بالا نباید کمتر از 58 HRC باشد و مقدار ضربه باید بیشتر از یا برابر با 3.0j / cm2 باشد. برای رسیدن به سختی، توپ فولاد کروم بالا باید از خنک کننده و درجه حرارت بالا استفاده کند. در حال حاضر، دو روش رفع توپ فولاد کروم در داخل، از جمله خشك كردن نفت و خنك كردن باد، وجود دارد. اگر سختی آزمایشی توپ کروم کم کمتر از 54HRC باشد، بدین معنی است که آن را خفه نکرده اید.  

2. شاخص های کیفیت فولاد کروم متوسط

محتوای کروم توپ فولاد کروم از 3.0٪ تا 7.0٪ و میزان کربن بین 1.80٪ و 3.20٪ است. مقدار تاثیر آن نباید کمتر از 2.0j / cm2 باشد. استانداردهای ملی نیاز به سختی توپ کروم متوسط ​​باید بیش از 47HRC یا برابر باشد. برای اطمینان از کیفیت، توپ فولاد کروم متوسط ​​باید درجه حرارت بالا برای از بین بردن استرس ریخته گری باشد. اگر سطح توپ فولادی سیاه و قرمز باشد، ثابت شده است که توپ فولادی با خنک کننده دمای بالا درمان می شود. اگر سطح توپ فولادی هنوز یک رنگ فلزی داشته باشد، می توانیم قضاوت کنیم که توپ فولاد درمان نمی شود.

3. شاخص های کیفیت پایین کروم فولاد توپ

به طور کلی، محتوای کروم توپ کم فولاد کروم از 0.5٪ به 2.5٪ و محتوای کربن بین 1.80٪ و 3.20٪ متغیر است. بنابراین، طبق استانداردهای ملی، سختی توپ کم فولاد کروم نباید کمتر از 45 HRC باشد و مقدار ضربه باید کمتر از 1.5j / cm2 باشد. توپ فولاد کم کروم همچنین نیاز به درجه حرارت بالا برای اطمینان از کیفیت است. این درمان می تواند استرس ریخته گری را از بین ببرد. اگر سطح توپ فولادی عمیق باشد، ثابت شده است که توپ فولاد با خنک کننده دمای بالا درمان می شود. اگر سطح توپ فولادی هنوز یک رنگ فلزی داشته باشد، می توانیم قضاوت کنیم که توپ فولاد درمان نمی شود.


پرس و جو

اگر هر پرس و جو در مورد نقل قول و یا همکاری لطفا به ما در info@mzsteelball.com ایمیل و یا استفاده از فرم زیر پرس و جو. نماینده فروش ما شما را در عرض 24 ساعت تماس بگیرید. با تشکر از شما برای منافع خود را در محصولات ما.

تماس با ما
آدرس: Liupo روستا, شهر Mangling, Yanshi, Luoyang، استان هنان، چین.
تلفن: +86 (0)379 6439 0720
فکس: +86 (0)379 6439 0720
ایمیل:info@mzsteelball.com
صفحه اصلی | در باره ما | محصولات | اطلاعات فنی | گالری عکس | اخبار & رویداد | تماس با ما | تلفن همراه | XML | اصلي صفحه