Luoyang Mingzhen تحمل فولاد توپ شرکت, با مسئولیت محدود

محصولات

Knowledge

توسعه فناوری ساخت فولاد چین (Ⅰ)

Source:Luoyang mingzhen یاطاقان توپ فولاد شرکت با مسئولیت محدود | Updated: Sep 14, 2017

Steel Ball.jpg


توسعه فن آوری ساخت توپ توپ فولادی چین را می توان به چهار مرحله تقسیم کرد.

مرحله اول قبل از دهه 80 اتفاق افتاد. از دهه 50 میلادی، ZWZ، HRB و LYC تکنولوژی تولید فولاد توپ از اتحاد جماهیر شوروی را به طور جامع معرفی کردند، ایجاد یک سابقه تولید بزرگ توپ فولادی چینی، تخمگذار پایه ای برای توسعه آینده فن آوری توپ فولاد چین. تا 80 سالگی، در حدود 20 سال، فرآیند تولید توپ فولاد چین اساسا مدل شوروی است. تجهیزات به طور عمده توسط اتحاد جماهیر شوروی تحت سلطه، بلکه آلمان. در ابتدای دهه 60، SMTW شروع به طور مشترک شروع به تولید اولین سری از تولید ملی 3M4630 دستگاه آسیاب با کارخانه فولاد شانگهای شانگهای. در دهه 1970، بزرگترین پیشرفت تکنولوژیکی، آزمایش و بررسی روند سنگ زنی بود. در آن زمان، کارخانه بلبرینگ سیچوان Jintang ماشین آلات سنگ زنی توپ فولاد رومانیایی را معرفی کرد که باعث توجه همتایان ZWZ و شانگهای شد. تحت حمایت رهبران دفتر بلبرینگ، مطالعه دو ورق آلیاژهای چدنی برای پردازش توپ فولادی توسعه یافته است. دو کارخانه فولاد فولادی از مزایای خود و همکاری از جنبه های ریخته گری استفاده می کنند، آزمایش ورق سنگ زنی برای پردازش توپ را با موفقیت انجام داد. بعد از اینکه تجهیزات قدیمی با موفقیت بهبود یافت، کارخانه تولید سبک و سبک طراحی و تولید شد. دستیابی به موفقیت در این فرایند، هزینه های ماشینکاری توپ را کاهش می دهد و باعث بهبود کیفیت و دقت پردازش فایل می شود. مهمتر از همه، این پیشرفت به مردم یک وحی رساند: فناوری نیاز به توسعه مداوم دارد؛ توسعه وجود دارد، کیفیت و اثربخشی وجود دارد.

مرحله دوم برای دوره ای از سال های 1981 تا 1985 بود، که در طی دوره طرح "65" بود. با توجه به کیفیت بلبرینگ چینی، به ویژه سر و صدا، واضح است که در خارج از کشور عقب مانده است. بلبرینگ را نمی توان صادر کرد، و موتورها باید به جای یاطاقان خارجی برای صادرات جایگزین شوند. هیئت نمایندگی برای بازرسی به خارج از کشور رفت و یک دیدگاه پایانی داشت: یاتاقانهای موتور باید بر روی آزمون ارتعاش ترکیبی قرار گیرند. توپ های فولادی باید از G10 استفاده کنند، با استفاده از تکنولوژی لپ تاپ به جای فرآیند پرداخت. برای این کار، دفتر بلبرینگ پرسنل فنی کارخانه فولاد توپ را طراحی و پروژه گلوله فولادی G10 را طراحی کرد. این پروژه توسط کارخانه سنگ شانگهای فولاد و کارخانه فولاد هوبئی به اشتراک گذاشته شد. آنها به جای فن آوری های سنتی نقاشی برای بهبود کیفیت و دقت کروی توپ فولادی، از فرآیند فوق العاده لایه برداری استفاده کردند. این فرآیند پرداخت را حذف کرد، کیفیت توپ را در یک سطح جدید حذف کرد، با استفاده از روش ترکیبی برای دستیابی به شرایط کم صدا در آن زمان. این نتیجه در صنعت به طور گسترده ای تبلیغ می شود. در عین حال، به منظور سرعت بخشیدن به توسعه ی بلبرینگ و تکنولوژی توپ فولاد و مطابق با استانداردهای بین المللی در اسرع وقت، شرکت شیلینگ بلبرینگ با مخاطبین، بازدید و مذاکرات با شرکت های خارجی تحرک رو به رو شد. و در ژانویه 1985، اولین قطار پرسنل را به ژاپن NTN فرستاد تا تکنولوژی تولید توپ فولادی را آموزش دهد. هدف این بود که به طور کامل تکنولوژی پیشرفته تولید و تجربه مدیریت را درک کرده و در سطح بین المللی در اسرع وقت دست یابد.


پرس و جو

اگر هر پرس و جو در مورد نقل قول و یا همکاری لطفا به ما در info@mzsteelball.com ایمیل و یا استفاده از فرم زیر پرس و جو. نماینده فروش ما شما را در عرض 24 ساعت تماس بگیرید. با تشکر از شما برای منافع خود را در محصولات ما.

تماس با ما
آدرس: Liupo روستا, شهر Mangling, Yanshi, Luoyang، استان هنان، چین.
تلفن: +86 (0)379 6439 0720
فکس: +86 (0)379 6439 0720
ایمیل: info@mzsteelball.com
صفحه اصلی | در باره ما | محصولات | اطلاعات فنی | گالری عکس | اخبار & رویداد | تماس با ما | تلفن همراه | XML | اصلي صفحه