Luoyang Mingzhen تحمل فولاد توپ شرکت, با مسئولیت محدود

محصولات

Knowledge

روند های جهانی تحمل بیشتر و بیشتر آشکار شدن است

Source:Luoyang mingzhen یاطاقان توپ شرکت فولاد | Updated: Jan 18, 2017

با توسعه مداوم اقتصاد ملی و توسعه صنعتی، تقاضا برای بلبرینگ افزايش می يابد و بالاتر، و الزامات فنی بالاتر و بالاتر هستند. تحمل انواع اما تمرکز توسعه باید مقدار زیادی و محصولات فن آوری بالا، به خصوص جریان نمی تواند از خود، نیاز sophisticatedcomplex بزرگ تحمل بسیاری از بلبرینگ های وارداتی و می توانید جهت توسعه به خصوص در صنعت خودرو صنعت ماشین ابزار صنعت راه آهن پتروشیمی ماشین آلات ماشین آلات نساجی و متالورژی به جای بلبرینگ های وارداتی نشان دهند.


نوع بلبرینگ مقدار سطح، غلظت تولید تاثیر قابل توجهی در توسعه صنعت بلبرینگ. بنابراین، صنعت تحمل تمرکز توسعه زمینه بوده است. کم لرزش صدا، بالا با دقت ویژه توپ، یاطاقان ترکیب ماشین آلات پتروشیمی یاتاقانهای خودرو راه آهن و دیگر صنعت حمل و نقل بلبرینگ, بلبرینگ ماشین آلات ساخت و ساز. تجهیزات را باید برای سرعت بخشیدن به سرعت توسعه در این حوزه برای تحمل، به منظور بهبود مستمر ما تحمل سطح و توسعه سرعت، بنابراین به عنوان بهبود سطح فنی و تحمل دقت، کوتاه شدن چرخه تولید بلبرینگ تولید، کاهش هزینه، گسترش صادرات بلبرینگ و تجهیزات CNC نقش بسیار مهمی بازی می کند.


در فرایند تولید بلبرینگ, بلبرینگ صفحه نگهدارنده ماشین پرس یا مرگ و می میرد اکستروژن قفس پلاستیکی قالبهای مختلف بدن نورد از چاقو، ماشین پرس یا سوزن حلقه بیرونی بلبرینگ با دقت بالا، نورد سرد تحمل قالب و جعل می میرند و قالب مونتاژ برای تولید بلبرینگ نیاز NC دستگاه کارآمد، بالا دقت شود. زیرا تجهیزات CNC داخلی می تواند تابع برآورده و دقت تحمل صنعت بخشی از تجهیزات را با دقت بالا وارد شده است، بخش خانگی تجهیزات یا تجهیزات به حل انتقال تجهیزات داخلی تقاضا وجود دارد اما میزان اشغال فعلی کم است.


محصول تحمل تولید حرفه ای محصولات بر اساس ویژگی های توسعه خط تولید CNC را تعیین می کند. دقت بالا سر و صدای کم حجم زیادی کم هزینه کلید تولید پروفیل موتور است. در حال حاضر تولید داخلی یاطاقان توپ، شعاعی 300 مورد اتوماتیک خط تولید سنگ زنی، تکنولوژی CNC تا حد زیادی می تواند در بهبود سطح تولید سر و صدای کم موتور; خودکار چرخ خط تولید اتوماتیک خط تولید در حال حاضر متشکل از میکرو و مینیاتور به خط تولید اتوماتیک بزرگ تحمل رشد در تولید بلبرینگ. بنابراین الزامات تکنولوژی CNC در حال تبدیل شدن بیشتر و متنوع، بیشتر و سخت تر. در تکنولوژی اندازه گیری فعال خط تولید اتوماتیک از هواپیما فن آوري تست اتوماتیک خطا جبران فن آوری نظارت بر کیفیت، ساخت خودکار کنترل عددی موقع انتقال فن آوری تجزیه و تحلیل کیفیت و دیگر فرآیند روش کنترل.


بلبرینگ مجمع (تشخیص خودکار، خودکار بسته بندی محصولات حاوی تحمل خط اتوماتیک) با مشکل تکنيک، گرفتار شده است. در تحمل معروف شرکت های خارج از کشور، این تکنولوژی با موفقیت برای سالهای زیادی اعمال شده است. در حالی که معرفی داخلی خارجی و اثر هنوز رضایت بخش است. بنابراین پژوهش اتوماتیک خط تولید مونتاژ، و تحمل زحمت و خط تولید اتوماتیک ارتباط ارگانيک تحمل برای بهبود بهره وری تولید و کیفیت محصول را تحمل کاهش تعداد قطعات در جریان روند بلبرینگ، کاهش تاثیر مداخله انسان، کاهش هزینه، اهمیت قابل توجهی است. به دلیل انواع بلبرینگ، انواع مختلف خط مونتاژ خودکار است ویژگی های خاص خود تا صنعت بلبرینگ بلبرینگ مجمع مورد نیاز تجهیزات کنترل عددی.


پرس و جو

اگر هر پرس و جو در مورد نقل قول و یا همکاری لطفا به ما در info@mzsteelball.com ایمیل و یا استفاده از فرم زیر پرس و جو. نماینده فروش ما شما را در عرض 24 ساعت تماس بگیرید. با تشکر از شما برای منافع خود را در محصولات ما.

تماس با ما
آدرس: Liupo روستا, شهر Mangling, Yanshi, Luoyang، استان هنان، چین.
تلفن: +86 (0)379 6439 0720
فکس: +86 (0)379 6439 0720
ایمیل: info@mzsteelball.com
صفحه اصلی | در باره ما | محصولات | اطلاعات فنی | گالری عکس | اخبار & رویداد | تماس با ما | تلفن همراه | XML | اصلي صفحه