Luoyang Mingzhen تحمل فولاد توپ شرکت, با مسئولیت محدود

محصولات

تحلیلی بر نیاز غلتک بالا پایان در چین: تجهیزات تولید برق بادی استفاده می شود تحمل

فولاد توپ بخش هسته بلبرینگ و یاطاقان قطعات اصلی توربین های بادی هستند. محدوده باد قدرت تحمل کاملا به طور گسترده ای، از تحمل مورد استفاده در پره پره و محور اصلی و مسیر خود منحرف شدن بلبرینگ با سرعت بالا استفاده می شود در مورد دنده و ژنراتور استفاده می شود. با توجه به محیط خشن باد تجهیزات برق و نگهداری ناخوشایند، نیاز به قطعات تحمل سختگیرانه تر است. تحمل در انرژی بادی استفاده می شود باید نه تنها با به اندازه کافی قدرت و بار توانایی ارائه اما همچنین عمر است که کمتر از 20 سال است.

در زمان حال، محلی باد قدرت تحمل به تدریج پا به توليد و systemized تولید. با این حال، آن تنها در مسیر خود منحرف شدن تحمل و تحمل سیستم زمین است که کاهش موانع فنی در توربین های بادی اما نمی تواند محور اصلی و سرعت فزاینده تحمل که نیاز به تکنولوژی تولید تولید محدود است. در حال حاضر، فله تولید قابلیت از توربین های بادی زیر 3 مگاوات در چین رسیده اند مجموعه 45,000 و میزان جایگزینی داخلی بیش از 80 درصد رسیده است. اما محور اصلی و سرعت فزاینده تحمل هنوز عمدتا تکیه بر واردات.

بسیاری از کشورهای خارجی درخواست جدید ویژه عملیات حرارتی فولاد SHX(40GrSiMo) به تحمل سیستم yawing و زمین. از طریق القای سطح امکان خاموش کردن حرارتی آن خوب می تواند عمق لایه سخت شده سختي سطح پهنای باند نرم و ترک در سطح (به ویژه کنترل ریشه دنده) کنترل. برای سرعت فزاینده تحمل و محور اصلی تحمل, با استفاده از carbonitriding را پایدارتر باقی مانده Austenite کسر حجمی (30-35 درصد) و مقدار زیادی از کاربید exiguous و carbonitride بر روی سطح قطعات، که تا حد زیادی می تواند عمر تحمل در شرایط آلوده به روغن کاری را بهبود بخشد.

کیفیت مواد مهم ترین عامل در باد قدرت تحمل نسل است. شکاف بین باد قدرت تحمل در خانه و سپس باد قدرت تحمل طراحی فناوری سطح فناوری تجهیزات خارج از کشور، مواد اول، کارگردان هستند.

Luoyang Mingzhen تحمل فولاد توپ شرکت, با مسئولیت محدود شرکت جدید مدرن سرمایه گذاری در تجهیزات و تکنیک های پیشرفته برای بهبود کیفیت و کاهش هزینه های توپ فولاد ساخت. برای تحمل بالا پایان ما را در راه رضایت بخش نياز بالا پایان تحمل استفاده فولاد توپ و خوش آمدید به ما بپیوندید در کارشناس ما از تحمل توپ برای ارضای خود است.


پرس و جو

اگر هر پرس و جو در مورد نقل قول و یا همکاری لطفا به ما در info@mzsteelball.com ایمیل و یا استفاده از فرم زیر پرس و جو. نماینده فروش ما شما را در عرض 24 ساعت تماس بگیرید. با تشکر از شما برای منافع خود را در محصولات ما.

تماس با ما
آدرس: Liupo روستا, شهر Mangling, Yanshi, Luoyang، استان هنان، چین.
تلفن: +86 (0)379 6439 0720
فکس: +86 (0)379 6439 0720
ایمیل: info@mzsteelball.com
صفحه اصلی | در باره ما | محصولات | اطلاعات فنی | گالری عکس | اخبار & رویداد | تماس با ما | تلفن همراه | XML | اصلي صفحه